| mikilica a întrebat:

cu ce sa ma imbrac pentru albumul foto de la scoala?
FUNDA+VOT cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| cei7pitici a răspuns:

Ceva simplu sa nu atragi atentia poti alege un costum sau un blug albastru un pulovar si o camasa frumoasa, cu siguranta tu stii mai bine ce ti se potriveste! succes! aa si din avatar vad ca ti cu Steaua te apreciez pentru asta! laughing numai bine!

4 răspunsuri:
| TheBaby a răspuns:

Ceva în care te simţi comodă, nu neapărat ceva cu toc, o rochiţa ar fi draguţ, numai să nu îţi fie friguţ! happy

♥♥

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai imbracate cum te simti tu frumos,de exemplu o maleta,ca e iarna,o vesta de asta faina daca ai si o cravata mai lunga de asta shic,si o pereche de blugi cu niste adidasi, tenisi, ghete care-ti plac

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Cu hainee dăăăăăă

| MaRdAr3 a răspuns:

Eutias recomanda sa te inbraci cu ceva in care te simti bine in ele ceva care iti e drag sa porti