| MisseEmmo a întrebat:

Cum pot sa Imi fac Bretonul Ca Al Tequilei? (Tequila) Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ClaUs27 a răspuns:

Pai parerea mea este ca cel mai bine te-ai duce la un coafor, cu o poza in care apare Tequila cu bretonul ei. Sau ai putea sa ti-l faci si tu, doar dand cu pieptenele si il poti taia pana cand devine ca al Tequilei, dar cel mai sigur ar fi sa mergi la un coafor.

2 răspunsuri:
| MisseEmmo explică:

Pai L-am taiat dar nu sta asa.ea si-l aranjeaza cumva.

| Almássy a răspuns:

Ti-l dai in fata cu pieptenele si tai din el pana dai forma doritahappy