| boranescu99 a întrebat:

cum pot sa pun un clip pe net facut pe AVS Video Editor 5(cand il pun pe youtube imi spune ca nu este un clip)? ofer funda!

1 răspuns:
| EdynSt a răspuns:

Simplu! tu cand vrei sa salvezi filmul, trebuie sa dai Produce. Se va deschide o noua fereastra unde tu trebuie sa selectezi Disk File. Dupa asta selectezi Formatul (de preferat este WMV). Te va intreba unde sa il salvezi, alegi spre exemplu "My Videos". Se va salva in curs de cateva minute.
Ti-am spus mai sus sa il pui in format wmv ca sa il poti pune pe youtube.

In final, vei puetea deschide video-ul cu VLC Media Player.
Il poti lua de aici: http://vlc-media-player.en.softonic.com/download