| Albinutejucause a întrebat:

Cum pot sa scap de cearcăne.Sunt fata si am niste cearcăne super evidente.Presupun ca sunt moștenite genetic, adică aproape toti din familie avem.Am incercat cu mai multe creme, masti dar degeaba :'(. Sincer chiar dorm adica am un program normal si ma gandesc ca totusi din moment ce le am de mica nu este vorba de somn. sad.VA ROG AJUTATI-MA! sad :*

1 răspuns:
| devilshelp a răspuns:

Incearca sa bagi doua linguri in frigider vreo 10 minute si sa le tii sub ochi. La mine a mers, dar aveam cearcane de oboseala