| lovelz a întrebat:

cum sa atrag atentia unui baiat daca nu am mai vb niciodata cu el dar il vad aproape mereu pe holurile scolii? funda

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Daca esti "stearsa" (si nu te jignesc, adica esti dar nu te vede nimeni ) ai mult de munca! Va trebuii sa iesi in evidenta dar subtil, nu exagerat sa nu creada ca esti vreo nebuna, nici disperat (numai cand il vezi pe el), iti racomand sa fi naturala si sa te pui in evidenta prin felul tau de a fi, daca iti acorzi destula incredere in infatisarea ta si putina atentie la detalii crede-ma ca va observa asta!

PS : O scurta "clipire" dupa un contact vizual cu un subtil zambet, te vei face remarcata!
Succes!

2 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Pai ca sa atragi atentia unui baiat trebui sa fii imbracata mai frumos adica stii tu la ce ma refer sa ai o vestimentatie aparte sa fii frumoasa sa iesi in evidenta prin ceva. sa ai parul pe spate. adica sa iesi in evidenta ca toti sa se uite la tine. :o... de parca nu a mai vazut asa ceva.

| Gina2 a răspuns:

Poti sa iti scapi cartile(sau ce ai in mana)"intentionat", poate le ridica el.Incearca sa intri in vorba cu el. Poate ai un prieten/a care il cunoaste foarte bine si poti vorbi cu prietenul/a sa ii spuna ceva dragut despre tine.