| HitWomen1 a întrebat:

Cum slabesc 4 kilograme pana incepe scoala? Stiu ca nu e sanatos sa slabesc asa rapid dar va rog! DAU FUNDA...RASPUNS RAPID VA ROG...

Răspuns Câştigător
| Corynna13 a răspuns:

Nu cred ca poti slabi 4 kg intr-un timp atat de scurt. Nu vad alta solutie decat infometarea, ceea ce nu ar fi normal, ci foarte nesanatos. Poti incerca sa reduci din alimente, sa nu mai mananci la ore tarzii (asta in caz ca procedai astfel). Fa mult sport, iesi zilnic la alergat dimineata (poti face asta si seara daca nu a dat oboseala peste tine). Bea multe lichide. Multa apa si ceai verde care te poate ajuta sa slabesti. Mananca fructe, legume (dar si astea nu in cantitati foarte mari, daca vrei sa slabesti asa rapid). Evita complet grasimile, painea, cartofii prajiti. Nu iti pot garanta ca vei slabi 4 kg, dar daca vei incerca sa mananci cat mai putin, dar si sanatos si vei face si sport... Atunci s-ar putea vedea ceva rezultate bune. Bafta!

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca ai cum

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Incearca sa faci sport mananci ceva sanatos cu putine calorii