| ReeaAndreea a întrebat:

Hey >TPUbig grin< daca ar fi sa plecati pe o insula pustie care ar fi cele 3 lucruri pe care le.ati lua cu voi?:devil))))

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Laptopul sperand ca insula are wireless laughing o minge de fotbal si un pat relaxant (cabana o sa mi-o construiesc singur)

9 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

Un top de hartie de scris, un penar cu pixuri (scriu poezii si proza cand n-am ce face) si un cartus de tigari (scapar doua si le-am aprins) rolling on the floor

| Cristi_1137 a răspuns:

O sticla de apa, un briceag si o undita

| MisteriousMan a răspuns:

Buna.
Pai
1.Laptopul
2.Provizii
3.Mama big grin

| Rheea a răspuns:

O crema pentru soare, un pix si un jurnal.:X

| DE3a94 a răspuns:

Telefonul,rimelu si un baiat super dragut pe care l-as putea cucerismug

| natalyia a răspuns:

1: justin bieber
2:mancare
3:haine

| Galiutza a răspuns:

Sapun,prosop si Colgate :dbig grinbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O franghie sa ma spanzur, un chibrit sa-mi dau foc si un cutit sa ma tai laughing glumeamtongue

| fundaboy a răspuns:

Laptopul,telefon prin satelit si ceva de semnalizat rachete