| Rukhsandra a întrebat:

Daca trebuie sa plecati pe o insula pustie si ai voie sa iei doar 3 obiecte/lucruri care ar fi acelea? stiu e o intrebare stupida dar ma plictisesc rau big grin

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Daca as pleca pe o insula pustie, as lua cu mine
1. Un vaporas/yaht dotat cu detoate big grin(alimente, personal de bord, harti de intoarcere etc etc),
2. Familia (nu e lucru si nici obiect dar le-ar place si lor o vacanta)
3. Bagajul
Si daca zici ca nu asta ai vrut sa intrebi, ti-as raspunde ca eu cand ma plictisesc incep sa visez si cand visez am vise foarte frumoase laughing
In fine cred ca fara cele 3 de mai sus nu m-as duce pe o insula pustie. big grin
Mi-a placut intrebarea ta, deja sunt numai zambet.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Carti, un hamac si unelete necesare supravieturiithinking

| Elena1234456 a răspuns:

1. Un jurnal
2. O unealta (pentru construit)
3. Un cort happy

Pacat ca nu pot lua si pe cineva cu mine, dar nu pe post de lucru happy.

| Malvina24 a răspuns:

1 pe iubi
2 mancare
3 niste paturi

| Roxy a răspuns:

1. Un cutit
2. Un sac de dormit
3.Periuta si pasta de dintibig grin

| zzzuperman a răspuns:

1.Cocalari
2. Pistol
3.Gloante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pe iubitul meu, 2.In caz ca vreau sa plec telefonul si 3.Multa mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logodnicul, catelul(chiar daca nu sunt lucruri, ci fiinte) si un cort.de mancare ne descurcam noi