| SergiuNico a întrebat:

big grin Imi trebuie urgent o bicicleta si am ca buget 500 de lei (deci. vreau una secound). Dar nu stiu exact ce sa aleg.a-s vrea ceva care sa imi tina cv mai mult timp.
Ca si preferinte..nu prea am cine stie ce.a-s vrea doar:
-sa fie rezistenta la curse intre orase (5/6 km pe zi)
-sa fie rezistenta la unele socuri (aici ma refer la jante.1 km din drum este mai prost pavat si sunt unele gropi, unele cam greu de evitat in fiecare zi)

Imi puteti da o idee cam ce bicicleta sa imi cumpar? Ma gandeam o cursiera la 500 de lei (vinde cineva din zona), dar jantele cam mici..nu prea stiu ce sa zic.o cursiera ar fi oke? Cel mai oke raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am vazut pe net ceva biciclete faine. Scrie in browser: biciclete second hand si o sa vezi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din care zona?

| SergiuNico explică (pentru Salontanul):

Eu sunt din Suceava, dar nu e problema asta, platesc eu transportul daca e cazul

| Salontanul a răspuns (pentru SergiuNico):

Am vazut pe net ceva biciclete faine. Scrie in browser: biciclete second hand si o sa vezi.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Un BMX!