| Omuletzz a întrebat:

>:d< . Sunt noua batting eyelashes , si nu prea ma stiu cu cite-urile de genu' asta straight face . Da` ii ok laughing . In fine big grin , as vrea sa va intreb daca stiti ceva programe de editat poze .in afara de photoscape , taaz, photoinstrument . [Mersii anticipat:* ]

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna!
1.PhotoFunia
2.Fun Photo Box
3.Hair MIxer
4.Pho505
5.YearBox Yourself
6. Loonapix
7.Magmypic
8.Dumpr
9.Picnik.
1o.Photoshop.

| Omuletzz explică (pentru Miina):

Multuumescbatting eyelashes mult. :*

| Miina a răspuns (pentru Omuletzz):

N-ai de ce:*

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop. Dar mai bine incearca sa scrii pe google "photos editor" si gasesti destule online daca nu prea te pricepi cu programele alea pe care le-ai mentionat si tu mai suswinking

| Omuletzz explică (pentru MenInShadow):

Ma pricep cu elebatting eyelashes, doar ca m-am plictisit de tot aceleasi >big grin

| Bemineever a răspuns:

Photoshop,Picasa,Flickr,Photobucket!

| Omuletzz explică:

Ma pricep cu ele, doar ca m-am plictisit de ele big grinlaughing