| SexyAnon a întrebat:

>:d<
Vreau si eu statusuri, gen "•Ştii. Speranţa moare ultima!"

Multumesc! :*

Funda + Vot :X

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Gasesti pe Google.winking

| Casica a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ superr status aikiiii! funda plzzz?

| Aylee a răspuns:

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt.

| DeNySa000 a răspuns:

Zambete…
Priviri desprinse din vise…
Inca mai sper la cele promise…
De ce imposibilul nu este permis?
De ce imi doresc doar ce-i interzis? …de cate ori vad visele cum se sfarsec…de’atatea ori ma ambitionez sa reusesc.Am viata mea si asta nu se va schimba…s-aude o voce…:Speranta moare ultima! sper ca iti plac... funda?

| DeNySa000 a răspuns:

De la ultimul vers de ce imi doresc doar ce este interzis? este alt status

| Simpluuu a răspuns:

De cate ori vad visele ca se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc. Am drumul meu, si asta nu se va schimba, se aude o voce : Shhh' speranta moare ultima. Funda!

| Maryyyyya a răspuns:

Plecat cu gândul…la un coupe…motor mare… fără CD şi fără difuzoare…s-auzi cum urcă-n ture…prea tare…visează în continuare…speranţa nu moare…

| bibitza_7911 a răspuns:

Ai grija sa nu calci in cioburi ca o sa te spargi in figuri. funda?