| Georgi976100000000000 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri scurte gen:Ea nu e ca restul`ea e pur si simplu ea sau speranta moare ultima love struckDau funditalove struckx

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lasi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta `! ` love struck`. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`
Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum,cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAtedevil"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mnehee hee Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece, tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creste p zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece peace sign La fel si timpul care nu mai trece sigh Am doar simple regrete:-s Iar ce`a fost intre noi. doar FaLse sentimente"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii love struck`! am intenti bunne love struck`! is nebunaaa love struck` si`mi ardee de glume
Ai Sa Cauti Persoana MeaH, In Fiecare `EA` Din Viata Tawinking. Buna Sau ReAsmug, Eu Am Fost Doar A Ta Ea In Orice Moment Poate Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daca` e ea` daca` sunt eu`. Intotdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot, poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul Lor Fenomenal Dar Intotdeauna Fetele Au Rolul Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele, nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot trisa
Zambeste DANA te iubeste
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` Frumos Lucrat fund Finut[big grin] Usor Bombat~[:X]~"
• - Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu.

- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…

- Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!

- Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma. voi fi cuminte ''. Te apasa acum constiinta care inca te mai minte. Sh nu`i nimeni langa tine care sa te alinte.

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă

Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că, acolo, undeva, el încă ma iubeşte

Spune repede ce vrei, acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai

Cine sunt eu să ma pun în calea ta?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă, iubită şi amică. Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să ştie că eu pentru tine sunt unică

Mi-e dor de toate, şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter.

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut, iar el cand o priveste ramane mut!

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lasi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta `! ` love struck`. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`
Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAtedevil"

| AlinaaAli a răspuns:

Daca mai ai nevoie alinalazea75winking si iti mai dau tongue

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| AllExxAaaNdra a răspuns:

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

• Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"
• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •
•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva
• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbaju •

Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •
• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"
• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

| AllExxAaaNdra a răspuns:

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putea • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ea •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti! •"

Fundita?