| EdwardAlex a întrebat:

de aproximativ 2 zile am senzatia unui nod in gat, este posibil sa apara cu vreo raceala, daca nu, in ce conditii apare, si in cat timp dispare? Este grav? Dau funda!

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

». Nu este chiar grav, este 95% sigur este o raceala va apare chiar in orice moment, probabil peste inca o zi, eu zic sa incepi de pe acum sa bei ceai. Atat deocamdata pana vezi daca este raceala sau altceva. Daca persista mai multe zile si nu e raceala consultă un medic, ar putea fi ceva grav. Sper sa treci peste big grin.