| RoRoxana a întrebat:

Hey TPUhappy
De ce nu mai difuzeaza telenovela "Cealalta fata a Analiei" pe Acasa TV?
M-am uitat la programul TV si am vazut ca nu este la nicio ora. S-a terminat? Cum si cand? Nu prea cred ca s-a terminat pentru ca am urmarit toate episoadele.
Funda mare!love struck

Răspuns Câştigător
| Roberta00 a răspuns:

Nu s-a terminat au luat si ei pauza de craciun.Telenovela incepe azi de la 8 jumate seara si vor fi 2 episoade

4 răspunsuri:
| Georgiana_1584 a răspuns:

Nu s-a terminat. Este de luni-joi de la ora 21-30
http://www.acasatv.ro/productii-tv/cealalta-fata-a-analiei.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cealalata fata a analiei"saptamana aceasta nu este, doar in 27 decembrie va mai fi si atunci incepe la 20:30 si sunt doua episoade, de luni pana joi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe iar pe 27 dec de la ora 20:30 si va difuza cate 2 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mai este analia? acum an 2011? imi puteti spune