| AlexandraMoon a întrebat:

Hey TPU.
De ceva timp imi misuna mie prin cap ca o sa imi vina menstruatia.
Deci deja cateva semne de sindrom premenstrual mi-au aparut si mie.
Sa spun cateva:
-Mi-a crescut par pubian
-Am scurgeri vaginale
-Ma simt obosita aproape toata ziua
-Am o pofta crescuta de dulciuri si mancaruri sarate
-Anul trecut mi-au crescut sani ceva si dupa au incetat, acum iarasi au crescut
-Am nevoie de bustiera
Deci da.
Intrebarea mea este daca ma pot astepta sa-mi vina cuclul.Mentionez ca sunt bine dezvoltata.
Cel mai bun raspuns din care sa inteleg si eu ceva primeste funda :*

1 răspuns:
| Anonim2htqbf a răspuns:

Sigur ca poti astepta.Ai simptomele pe care le-am avut si eu inainte de menarha ( prima menstruatie )