| FataPublica1234 a întrebat:

Vreau sa va spun ca am scurgeri vaginale din luna aprilie. am avut scurgeri albicioase, transparente, de cateva ori mai inchise la culoare... Inainte nu aveau miros... De cateva zile imi apar foarte multe scurgeri albicoase si transparente, iar azi si ieri, mi-a aparut o dunga mare maronie sad Mi.au crescut sanii, parul pubian+axial, transpire des, incep sa ma emotionez cat mai repede, ma doare capul si ochii.
Nu stiu ce sa mai fac! Acum am o ditamai pata maronie, si acum 2-3 tot asa am avut sad
Credeti ca in cel mai scurt timp sa.ar
putea sa-mi vina menstruatia? P.S. AM 11 ani! Cel mai complet raspuns si elaborat primeste funda! Rapid, va rog :* :* Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca ai scurgeri vaginale si nu esti in apropierea menstruatiei cel mai probabil ai o infectie si trenbuie sa mergi la un ginecolog sa-ti prescrie un tratament.