| Alwee a întrebat:

de la un timp amm inceput sa fiu foarte emotiva incep sa plang din orice de ex. azi ma uitam la tv si dintr-o data am inceput sa plang fara nici un motiv ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Poi asta e din cauza hormonilor, esti adolescenta si e normal ca orice sa te supere, sa intri in depresii, sa iti schimbi starea de spirit foarte repede.Totul va trece odata cu oprirea cresterii si atunci cand te vei cunoaste pe tine insusi.Dar ai mai multa incredere in tine.