| anonima13 a întrebat:

Deci acum o luna mi-am activat webnwalk la cosmote, pe 25 extraoptiunea a expirat si nu o mai vreau, am sunat la 1234 si am dat la webnwalk si nu imi apare nimic de dezactivat, voi stiti cum?puppy dog eyes mi. e ca atunci cand imi incarc sa nu se activezecryingcum o dezativez? funda si voi plzz rasp

1 răspuns:
| bvampeires a răspuns:

Daca au trecut 30 de zile de la expirare ( adica 2 luni de cand ai incarcat cartela) ti se dezactiveaza de una singura si apoi poti sa pui alta. Asa stiu eu, sper sa nu gresesc si sper ca te-am ajutat.