| Diianna05 a întrebat:

Vreau sa-mi activez extraoptiunea cu 4000 de min la cosmote. pana acum o aveam pe cea cu 3000. intrebarea e. acum cand o sa incarc cu 6 euro pentru a o activa, nu o sa mi se activeze tot cealalta pentru care imi trebuiau doar 5. nu?thinking

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se activeata prima si apoi daca mai ai credit se va activa si cealalta.Mai intai trebuie sa o dezactivezi pe cea veche.

| MadallinaBuc a răspuns:

Ori o dezactivezi pe cea veche si o activezi pe cea cu 4000 care o doresti, ori astepti pana se dezactiveaza singura si activezi tu extraoptiunea dorita la 1234 sau *100diez si urmezi pasii happy