| Anonimatius a întrebat:

Deci am 1.61 înălțime, 54 Kg și am mărimile 90, 67, 94.

Acum vine problema, teoretic fundul ar trebui să pară mai mare, însă pare foarte mic si plat (prima problemă).

Din cauza sânilor mei, nu pot să practic diferite sporturi (înainte practicam handbal însă din cauza sânilor nu mai puteam alerga cum trebuie așa că am incetat). Nu știu ce să fac, sunt foarte complexată de aceștia și pentru 15 ani sunt prea mari în plus s-au și lăsat (problema 2).

Și o ultimă chestie, nu știu ce formă are corpul meu, pare a fi măr. Tin să menționez că sub talie imi ies în evidență oasele ( nu știu cum să explic) apoi vine puțin drept apoi șoldurile și se vede foarte urât (problema 3).

Mulțumesc că ați citit până aici ( vă rog nu vreau să răspundeți în bătaie de joc).

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Nu stiu exact ce forma ai putea avea, dar 1. Probabil asa este construcția ta. Nu toate persoanele au fundul mare si bombat. 2. Daca ai sanii mari, e normal sa se lase din cauza greutatii lor. Nu o sa stea niciodata cum stau cei din pozele de pe Instagram pentru ca aia sunt pusi. Pentru fund, incearca sala, dar nu te va ajuta foarte mult, mai devrama il vei modela putin, iar pentru sani, chiar daca vei da jos cateva kg, tot e posibil sa fie mari sa te deranjeze pentru ca asa e constructia ta. Incearca un sutien sport care sa ii tina mai bine.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți convine cum arăți du-te la sală, fă mult sport.

| DeeaRoxana a răspuns:

Fiecare femeie e frumoasă, in felul ei. Accepta că ești frumoasă!