| KaMy a întrebat:

Deci am jucat si eu frumos IMVU. Toata lumea s-a luat de mine ca sunt incepatoare. De ce? Chiar nu inteleg...

Răspuns Câştigător
| sirina_7189 a răspuns:

Foarte frumos ...si eu am jucat. oamerii rai de pe imvu vor sa te necajeasca, iar tu ai fi inteligenta daca nu le dai atentie.Nu pune la suflet. si ca sa eviti asta, cred ca ar fi mai bine sa nu le mai spui ca esti incepatoare.happy

1 răspuns:
| MarVerde_8036 a răspuns:

Unde s-au luat de tine mai exact? Pe chat sau unde? Am jucat si eu acum 3 ani si oricum nu trebuie sa te deranjeze acest lucru, nu este o remarca rea.
ORICINE este incepator cand joaca un joc/gateste/lucreza intr-un anumit domeniu, absolut oricine trece prin aceasta etapa "a vietii", deci nu ar trebui sa te streseze ce spune "ala " sau "aia" happy