| Ţiiţţţu a întrebat:

Ce este "IMVU"? toata lumea vorbeste despre asta. facetima si pe mine sa inteleg despre ce e vb in IMVU asta?

Răspuns Câştigător
| Berbecu a răspuns:

Pooi IMVU.ul este un messenger 3d. adica iti creezi un avatar si poti sa iti cumper haine pentru ca la inceput ai cateva credite trebuie sa faci credite daca vrei sa cumper haine pot sa vorbesti cu toti oamenii din toate tarile poti sa iti faci room.uri dar daca il instalezi o sa.ti mearga greu raw PC-ul si se poate strika...

1 răspuns:
| secretsisecret a răspuns:

Este cel mai vulgar joc din lume acolo sunt prosti multe nu le enumer poate imi dau astia ban iti sugerez sa nu il joci este o porcarie si eu am fost curioasa si l-am descarcat... dupa ce am vazut ce poti face nu mi-a mai trebuit IMVU daca vrei sa joci un joc decent incearca smallworlds.com este tot cu avatare chestii si daca vorbeste un englez spaniol... prosti ca mai sunt oameni de acest fell nu o sa intelegi depinde daca stii engleza. iti recomand smallworlds daca veri o invitatie da-mi adresa de email si te invit pe sw! sper sa imi ascultisfatul funda?