| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am mai pus intrebarea dar nu mi-a raspuns nimeni asa ca o mai pun o data.Asta a fost intrebarea: La paradisul acvatic(Brasov) la toboganele cu apa,daca nu stii sa inoti risti sa te ineci? Eu voi merge acolo,dar nu stiu sa inot, si vreau sa ma dau pe tobogane, dar imi e frica.Deci?

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Da risti sa te ineci.Depinde cat de mare e apa, sau daca stii macar sa folosesti mainile si picioarele(in modul de inot) pentru. a te aduce la suprafata. Daca nu mai bine nu te da pe ele. FUNDA?