| anonim_4396 a întrebat:

Deci...o sa repet intrebarea...pana acum n-am primit raspunsuri sigure.
La paradisul acvatic,sa te dai pe toboganele cu apa sa zicem,trebuie sa stii sa inoti? Ca eu nu stiu,dar vreau sa ma dau, dar sa nu ma inec pe acolo ca toantahee hee

2 răspunsuri:
| Deea234 a răspuns:

Nu e nevoie sa stii sa innoti iti da colac sau vesta si oricum la topogane ajungi repede la mal.

| Macro a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa inoti, exista doar "o palnie" unde apa are 2 m cand "cazi" iar decat acolo trebuie sa stii, in rest nu!happy