| JhgfdGirl a întrebat:

deci am o intrebare...cum pot instala un CANYON USB camera ca sa pot suna (cu webu`) si sa ma poata vedea si sa pun la status."VIEW MY WEBCAM" si sa imi apara imaginea cu mine...Deci as vrea sa stiu cum se instaleaza! Scz de categorie si dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| ToffyNR1 a răspuns:

Cred ca, categoria e potrivita.Dar daca e camera bag-o in USB intra in Messenger(acolo sus) si day My webcam si te vei vedea pe tine si ti se va pune si la status VIEW MY WEBCAM.Si ca sa suni dai video call cu cineva, acum depinde daca ai microfon la camera sau separat.Bafta!

| JhgfdGirl explică (pentru ToffyNR1):

Stiu faza asta cu view my webcam dar asta e problema...numi apare nimic la acea imagine unde trebuia sa apara eu, iar cand sun pe cineva merge