| AlecsxD a întrebat:

Heii!:* Ma ajutati si pe mine cu ceva? :-s. Cum pun si eu la status "web on" sau ce pun eu, sa apara pe albastru si cand cineva da pe el imi ia webu'thinking E o intrebare cam aiurea... dar nu stiu. Ajutati-ma va rog! Funda si va multumescc! >big grin

Răspuns Câştigător
| GirlCrow a răspuns:

Intra sus la "Messenger" apoi "Preferences" apoi "Webcam Broadcast" si apoi o sa iti apara mai in josul ferestrei"When I show my webcam,change my status message to:" si mai jos putin iti apare o fereastra in care scrii mesajul dorit,nu uita sa dai click pe "Apply", apoi pe "Ok"...pup, sper ca la asta te refereai>big grin