| Adrian1555 a întrebat:

Hey TPU!
Deci am o serie de mai multe intrebari si o sa le pun pe rand, cine vrea sa ma ajute poate sa intre la toate intrebarile mele si la ultimele sa raspundeti
In primul rand am dezvoltat o fobie de insecte foarte mare, chiar si de cele mai mici, gandaci,tantari, etc
Ce as putea sa fac ca sa scap de fobia asta?
Scuzati categoria daca nu am ales bine

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste-ti creierul!
In felul asta vei intelege ca nu sunt periculoase si nu-ti pot produce nici un rau, marea lor majoritate fiind inofensive pentru tine, chiar daca iti provoaca dezgust la vedere.

| missfatadelatara a răspuns:

Confruntă-ți frica și în timp o vei învinge.