| bLuEsKiEs a întrebat:

Hey TPU!
Deci... ii o poveste putin mai lunga big grin

Eu sunt clasa a 9-a si la repetiti pentru ball am cunoscut un baiat.Eu sunt genul de fata cuminte care invata nu umbla in anturaje `dubioase` dar totusi sunt si putin nebuna big grin
El in schimb ii genu de baiat mai nebun, rau, adica ii place sa faca caterinca mai tot timpu, fumeaza si nu are o reputatie buna dar nici rea.
Eu nu prea stiu ce sa cred, adica imi da porecle de alint [[nu prea imi place sa nu mi se zica pe nume si stie asta laughing ]] dar totusi poate fi atat de dulce, vine la mine ma strange in brate atat de usor, tandru...ma pupa pe obraz, asta chiar daca sunt si alti oameni prin jur.
Dar imi da de gandit cat de cat reputatia.Adica eu nu is genul de persoana care sa asculte de gura lumii dar mie sa nu fi eu ranita.
App el ii cls a11-a

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Exista o mare posibilitate sa te placa.
Si tu daca esti cu el.asta nu inseamna ca iti strica nici o reputatie.adica.nu il lasi sa te schimbe.
Faptul ca fumeaza.si face caterinca si umbla cu golani.nu este un lucru rau. cel putin.eu prefer sa fiu genul de golan sa fumez.si sa fac tot ce imi dicteaza inima pentru ca o viata am.si daca nu fac tot. o sa imi para rau.
Si daca este sa fii ranita.macar ai incercat. dar daca nu te va rani este posibilitate sa fie cea mai frumoasa parte a vietii tale.
Ai grija de tine