| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a întrebat:

Acum ceva timp imi plăcea de un baiat, si dupa putin timp nu imi mai plăcea.In seara asta am visat ca ma pupa pe obraz si vorbeam cu o prietena si acum iarasi imi place. Aveti vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

:O
Vise placute!
Cand te vei trezi la realitate, gandeste-te de 10 ori in cine te indragostesti!
big grin

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti nestatornica in relatii.Genul care daca este cu prietenul la plimbare si vede alt baiat se indragosteste de celalalt.Vei aduce suferinta celui cu care esti intr-o relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand esti copilas mic, acum iti place ceva, dupa care te razgandesti si nu-ti mai place, totul se aplica dupa regula "joaca de-a papusile". Nu-i nimic, capriciile trec odata cu varsta, o s acresti si atunci vei discerne ce-i bine si ce-i rau, ce-ti place si ce nu.
Intre timp, lasa baietii si mai joaca-te cu papusile, ca ele sunt mai ascultatoare!

| WaterDrop a răspuns:

Mda, avem.Pentru ca esti o persoana foarte nehotarata si ti`l doresti dar doar daca face el primul pas si nu tu.Mai bine uita de el decat sa-i distrugi viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pieri satana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fata si ai toane, de aia esti tu asa.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Depinde si de starea ta.
Uneori poti fi stresata, fericita, trista sau nervoasa.

| Mih4IxD a răspuns:

La 16 ani ar trebui sa-ti vezi de carte, nu de relatii.