| anyacaryna a întrebat:

Hey TPU,deci, mie imi place de un baiat, dar lui ii place de o prietena dea mea(recent am aflat si eu)chestia e ca ea nu cred ca il place pe el.nu stiu ce sa fac, imi place tipul asta de mult timp, daca puteti va rog ajutati-ma cu sfaturi sau ceva.multumesc mult!

1 răspuns:
| Δna a răspuns:

Baga-te in seama cu el. Date pe langa el. Fal sa creada in tine. aranjeaza-te cat poti de frumos sa-l impresionezi, castiga-i incredere si fii activa cu el. Intreaba-l mai multe chestii poate o sa inceapa cate un pic sa te placa. [PS: mi s-a intamplat functioneaza, sau urmeaz-o pe fata aia de care ii place lui incearca sa te porti ca ea nu stiu asta e sfatul meu pentru tine ] BAFTAA.