| Magduttza a întrebat:

Imi place de un baiat si el ma place... nu sunt foarte sigura de acest lucru dar il cred deoarece el mi-a spus'o in fata. Din cate am aflat lui ii place si de o alta fata si... nu stiu ce sa fac. Puteti sa ma ajutati? Please!

Răspuns Câştigător
| botik_3241 a răspuns:

Daca tu il placi si el te place nu mai astepta ca til ia altawinking
date la elbig grin
combinate cu elwinking
si vezi cat de mult te iubeste:* daca nu e asa de mult pe cat sperai sau pe cat zice dai papucii si uital:d
da daca va iubiti reciproc:* dc nu incercati?
vezi ca daca nu actionezi mai repede alta til ia
si sa nu suferi dupasad
sa nu zici ca nu ti-am zis
dar in fine
succes:*
bafta in continuare si in alegera pe care o vei facebig grintongue:X
fundittza?puppy dog eyes

1 răspuns:
| yournameplease a răspuns:

Vorbeste cu el, cu tupeu si spune-i ca ai aflat ca el o place pe alta. happy Nu e mare lucru.winking