| ioanaandreeaji a întrebat:

deci, sunt impreuna cu un baiat de aprox. 2 saptamani...dar eu vreau sa ma despart de elstraight face adica nu simt nimic pentru. el si nu as vrea sa il fac sa sufere dar nici nu vreau sa zica ca mi-am batut joc de el pentru ca am fost doar 2 saptamana cu el....cum sa ma despart de el? va rog raspunde`tisad

3 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Spune-i pur si simplu ca nu mai vrei sa stai cu el.

| SoulReaper a răspuns:

Yaa so first up...
De ce esti cu el in primul rand? adica, since nu iti place de el... nu prea vad dc ai fi cu el.

In al doilea rand. Nu ai cum sa te desparti de el fara sa il "faci sa sufere"... decat daca e unu dala de nu-i pasa laughing)

Oricum, nu prea am cum sa-ti spun ceva exact, o metoda sa te desparti de el. Eventual ii zici in fata pur si simplu.

Poti totusi sa incerci sa-l faci pe el sa se desparta de tine. Gen fa-l sa vrea el sa nu mai fiti impreuna. Nu stiu, fa ceva ce nu-i place.

Habar n-am, vezi tu ce faci laughing Da el oricum o sa se simta ca dracul ^^ presupun...

Peace ^^

| kriskiky a răspuns:

Spune-i adevarul pe fata. Spune-i ca nu crezi ca va potriviti. Daca tine la tine cu adevarat va intelege. Poate la inceput se va supara dar este normal si o sa ii treaca