| mihi123 a întrebat:

Hey, sunt impreuna cu un baiat de vreo 3 saptamani, faza e ca as vrea sa ma despart de el, pur si simplu lucrurile nu merg asa cum mi-am >imaginat_< si nu cred ca ne potrivim.Problema e ca nu vreau sa il fac sa sufere mai ales ca am stat impreuna doar de
3 saptamana, si nu stiu cum sa ii spun.Help me! Dau funda pentru cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| redrooose a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il iei la o plimbare si sa ii spui ca nu te simti bine cu el, ca nu e ceea ce ai crezut tu ca o sa fie... Daca este si el de acord, puteti ramane in continuare prieteni, dar ai grija cum ii spui asta sa nu cumva sa-i dai impresia ca o spui din mila.