| littlepie a întrebat:

Hey TPU:* deci trec direct la subiect. la noi in cartier s-a facut tombola pentru cadourile de craciun. am nimerit un baiat super de treaba. am ales anul acesta sa ii trimit " copilasului meu" ( eu sunt ingerasul lui) mesaje gratuite de pe net ca sa nu ii apara nr si sa imi ramana identitatea secretawinking problema e ca nu stiu ce sa scriu in acele mesaje. un ex ar fi:
Ingerasul tau iti ureaza noapte buna! Sa fii un copil cuminte si sa ai grija de tine! sau Cu aripi de fluturas, vine in somn un ingeras, si iti ureza noapte buna. pot fi si mesaje amuzante sau chestii... cine trimite cele mai multe si mai bune primeste funda:* tineti cont ca nu e decat o relatie de prietenie intre noi deci nu vreau mesaje de dragostelaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, e o idee amuzanta. Eu zic ca poti sa-i trimiti mesajul acela big grin Si daca iti trimit baietii mesaje de dragoste, ti-ar parea rau? big grin

Mai bine, ca asa stii cine te place acum, inainte de sarbatori big grin

Arata bine ideea ta. Dar, te-as sfatui sa-i iei ceva ce va avea mereu. Nu trebuie sa dai bani pe cadou, nici macar nu trebuie sa te deplasezi. Fa-i o bratara, scrie-i ceva simbolic, dragut. Ia-i ceva amintire, sau chiar tu fa-i ceva cu manutele tale big grin cred ca ar aprecia mult mai mult decat mesajele pe telefon.

O zi placuta si sper ca am putut sa te ajut!