| George628zz a întrebat:

deci vreau sa am jawline, cum pot face chestia asta cat de repede? Dau funda

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Jawline=mandibula. Stai liniștit ca ai mandibula! Te naști cu ea ca fiecare om. Cred ca tu te referi la o mandibula mai proeminenta, am dreptate? Fa exerciți faciale speciale pentru mandibula sau scăpa de grăsimea fetei.

| George628zz explică (pentru Michaeel):

Dacă scap de grăsimea fetei am jawline?

| Michaeel a răspuns (pentru George628zz):

Jawline ai ca e imposibil sa nu ai. https://images.app.goo.gl/nVBTLskSbHPNfeyF6 Vrei sa ai mandibula ca băiatul din imagine, proeminenta și "puternica". Cum ziceam scăpa de grăsimea fetei și fa exerciții faciale!