| kdnkdf a întrebat:

Deci vreau sa discut cu cei care au vazut majoritatea episoadelor din scooby-doo unde esti tu. Mereu cand alearga shaggy si scooby si toata gasca da o melodie rock la chitara, dar fara versuri. Dar nu numai lua scooby do, am vazut si intr-o reclama de la alt film.parca o canta simple plan ca el canta majoritatea melodiilor de la Scooby Doo. Dar nu sunt sigura ca e trupa asta. Fundita

1 răspuns:
| Anonimus905 a răspuns:

Este melodia de la inceput doar ca nu apar si vesurile. FUNDA?