| Ralucca a întrebat:

E acest baiat pe care il iubesc si nu stiu daca ma place si el. m. a facut sa sufar in trecut. dar acum suntem cei mai buni pr. eu am un catel de 2 luni si trbuia sa. l duc la veterinar. si el a vrut sa vina cu mine dar nu a mai putut pentru ca a plecat la munte, apoi mi. a zis sa vin cu el sa.si plimbe catzelu` weekendu viitor. ce ziceti sa ma duc? :-s. noi vorbim in PERMANENTZA prin mesaje si maine a spus ca vrea sa imi spuna ceva. nu stiu ce imi va spune si nu vreau sa-mi fac iluzzii. dar voi ce credeti? ma place sau nu? Cat mai multe sfaturi va rog...
{FUNDA! }

Răspuns Câştigător
| T3utza a răspuns:

Stii vorba aceea "incercarea moarte n-are" bine inteles ca ar trebui sa te duci in calitate de cea mai buna prietena,nu imi pot da seama cu siguranta daca te place sau nu doar din cateva vorbe despre un catel straight face ca poate fii vorba de o amicitie stransa, singurele moduri in care poti afla daca te place sunt ori sa-l intrebi in fata daca da sau nu, ori sa-i dai tu de inteles ca il placi si sa vezi cum iti raspunde la flirt...tongue

2 răspunsuri:
| BeByTzZa a răspuns:

Tipul te place!love struck

Duthe cu el!love struck O sa fie super frum iti zic eu...

| edyson2m a răspuns:

Du-te si vezi ce se intampla