| Jojo2000 a întrebat:

E o mica povestioara pe care as vrea sa v-o impartasesc si de asemenea sa va cer si un sfat. Am avut o perioada in care vorbeam mult cu un baiat(putem sa-i spunem X). Mai multi colegi mi-au zis ca ar fi sanse sa ma placa dar apoi relatia s-a racit si nu am mai vorbit pana intr-o zi cand un prieten de-al lui(ii vom spune Y) s-a bagat in seama cu mine. Cel mai tare m-a mirat ca in momentul in care Y mi-a dat mesaj mi-a dat si X mesaj. Asa a fost cam 2 zile la rand. Apoi intr-o seara vorbeam cu Y si am ajuns sa vorbim despre X si am aflat ca are o parere foarte proasta despre mine si ca vorbeste cu mine pentru ca vrea sa profite. Mi-a zis ca m-a facut urata, proasta etc. in fine mi se pare foarte dubios ca X mi-a dat mesaj in acelasi timp cu Y dar si mai dubios ca a putut spune lucrurile astea despre minesad oare e adevarat ceea ce mi-a zis Y ca X crede despre mine? De ce ar spune astfel de lucruri despre o persoana care sa comporta frumos cu el? multumesc ca m-ati ascultat. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexAndrei96 a răspuns:

Deci..sa-ti explic. NICIUNUL NU TE PLACE! Ei rad de tine, probabil ca ai probleme daca nu ti-ai dat seama pana acum. Recunosc ca asa am facut si eu cu o fata rolling on the floor) Vai de ea, chiar ma crezut... Posibil esti urata, tocilara sau mirosi, te inteleg rolling on the floor) Sau poti fi frumoasa, desteapta, si ei te plac dar isi bat joc de tine pentru ca nu pot sa se exprime.una din doua. Apropo, sa stii, ai picat in plasa, si Y care ti-a zis ca X a spus despre tine ca nu stiu ce, de fapt aia era parerea lui Y si lui X rolling on the floor)))

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ambii baieti au aceeasi parere despre tine si se distreaza pe seama ta: atata pot, atata fac. De mai mult nu sunt capabili, probabil si din cauza varstei.