| anonim_4396 a întrebat:

^^! E o poveste mai lunga si va rog sa aveti rabdare sa cititi Dau funda! Am si eu o problema de adolescenti Dek imi place de un baiat din clasa >: nu stiu dc dar noi nu prea vorbeam si de aceea nici nu mi-am dat seama cat de mult il plac Nu era nici unul timid dintre noi, dar nu stiu In ultimul timp s-a tot dat la mine Desi nu prea am vb :[ Dar tot se punea pe langa mine, ma facea sa rad cand trecea pe langa mine se tot dadea in mine [ca sa am atinga] si nah

In ultimul timp am inceput sa tin ft. mult al el Acum nu sunt sigura ca ma place :[ El e dragut cu toate fetele din clasa ( aproape toate fetele :]] ) )[ nu le injura, nu le loveste etc. cum fac alti baieti din clasa mea =| si iubesc chestia asta la baieti ] Dar parca ca mine se poarta putin diferit si mai frumos :X

Odata cand am fost in parca ne-am jucat si noi [clasa] un joc copilarescc si trebuia sa en tinem de mana etc. Si a venit langa mine si m-a tinut de mana si pentru un timp si dupa aia nu a mai tinut nimic o fata de mana SI cand am facut o poza de grup cu clasa s-a pus langa mine si parca vroia sa am imbratiseze, adica sa am tina cu mana de sold dar i-a fost teama sa nu sp ceva :[:X ...SI am mai multe "intamplari " cu el

Mi-am dat seama ca avem multe in comun si vreau sa ma apropiu mai mult de el Stiu ca ar trebui sa fac el primul pas si desii chiar cred ca a incercat, dar eu nu prea l-am bagat in seama, nu stiu dc :[

Va rog chiar sunt nedumerita =| Oare am place sau vrea numai sa devenim prieteni :[ Help me! SI poate imi dati si niste sfaturi cum sa ma apriopiu imi mult :* Apreciez si dau fundita :* Inseamna ft. mult pentru mine! Sper ca nu v-am plictisit

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

big grin.hey:*. e normal ca te place doar nu sta pe langa tine asa de chestie si daca vrea sa fiti prieteni nu se comporta cu tine asa frumossmug.eu zic sa te apropii si tu de el sa il saluti, sa-l intrebi ce face, sa vorbesti cu el cand il vezi si propunetiva sa va intalniti.iti zic eu ca te place.credema ca daca era timid si pampalau ii zicea lu prietenu lui ca te place si el iti zicea tielaughing da el nu e timid deci e clar ca te place deci iti zic sa te bagi in seama cu el si sa te apropii cat mai mult de elhappy