| pufoseniapuf a întrebat:

happy era un serial pe Jetix sau FoxKids ( oarecum varainta veche a noului Disney Chanel pentru cine isi mai aminteste ), nu-mi amintesc sigur care dintre ele era. Orcium era un serial cu niste adolescenti si in fiecare saptamana aparea o revista cu niste povesti ciudate si mereu ce se intampla in benzile alea desenate li se intampla si lor. Atunci eram prea mica si ma speriau putin si nu ma uitam la ele dar acum mi-am amintit de serialul asta si mi se pare interesant. Scrie-ti numele serialului sau macar numele unui actor de acolo ceva. Ms anticipat happy!

3 răspunsuri:
| danytkd13 a răspuns:

"Oracolul Intunecat"

| pufoseniapuf explică (pentru danytkd13):

Unde as putea sa-l vad pe net?big grin

| danytkd13 a răspuns (pentru pufoseniapuf):

Http://www.youtube.com/......p?/results

:D acum poti sa cauti episoadele...scz nu l-am gasit subtitrat..am cautat si nu am gasit decat pe youtube:)