| SwweetGirlFuny a întrebat:

HEY TPU este cineva aici care se pricepe la facebook-uri bine de tot am nevoie de ajutor nu stiu ce i-am facut si acum cand vreau sa intru imi da sa introduc un text si un nr de telefon ce sa fac? ajutati-ma va rog sunt disperata

Răspuns Câştigător
| Cashlin a răspuns:

Introdu' numarul tau de telefon mobil si iti trimite un mesaj cu un cod, si trebuie sa pui acel cod dupa ce iti scrii numarul. Dupa poti intra, si eu am mai patit :*! Funda?batting eyelashes

1 răspuns: