| rooxana a întrebat:

Mi-am facut un site dar am nevoie de ajutor. Eu de fapt vreau sa-mi fac un site pentru adolescenti, in care lumea sa puna intrebari, iar eu sa le raspund. Mi-am facut un site pe ucoz.ro si nu stiu cum sa il folosesc sau daca pot pe acest site sa fac ceea ce mi-am propus. Daca se pricepe cineva la site-uri va rog mult sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| raidxp a răspuns:

happyTi-ai facut un site happydar nu ti-ai facut happy dar nu ai habar, dar totusi ai un site..sau poate nu.happy