| anonim_4396 a întrebat:

eu am 14 ani si sunt in corul scolii si odata doamna noastra de muzica ne-a luat de la o ora de mate iar profu s-a suparat pe mine si pune acum ca ma duc la cantari in loc sa-mi stea capul la carte.Ce pot face?+funda

Răspuns Câştigător
| zaharelstef a răspuns:

Simplu vezi-ti de traba da cu grija fara stres si impartate in asa fel incat sa ai rezultate bun in ambele parti....nu renuta la muzica daca iti place doar pentru ca un prof cretina are ceva de comentat ...aratai ce poti si inchidei gura

2 răspunsuri:
| Yannass a răspuns:

Invata la mate ca proful sa nu aiba ceea ce iti reprosa.iar daca poti sa fii la nivelul tuturor celor din clasa e ok. daca nu mai renunta la orele de cor.

| denisuca17 a răspuns:

Sa inveti bine si sa ii demonstrezi profului de mate ca stii lectiile destul de bine...iar daca asa nu se poate trebuie sa lipsesti la cor cate putin...dar nu-i asta problema pentru care sa iti bati capul! :*