| looolliika a întrebat:

Hey TPU.eu am picioarele imi groase.si... as vrea sa. le mai subtiez... deci ceva exercitii bune pentru arderea grasimilor de pe craci? niste totuyriale video ceva dp youtube?

1 răspuns:
| darkgirl58 a răspuns:

Poti incerca sa faci genoflexiuni functioneaza ff bine sau poti alerga 30 de minute pe zi si astfel vei avea un corp frumos incerca un regim alimentar variat (cate putin din toate) si nu uita sa faci orce fel de sport sper ca te-am ajutat happy