| OfataOricare a întrebat:

Buna eu sunt sora utilizatorului. As dori sa stiu ce exercitii pot face pentru a da jos burta si sa imi subtiez picioarele.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cardio, burta nu o dai jos facand abdomene, acele exercitii doar iti intaresc abdomenu dar grasimea nu iti scade, pentru a iti da jos grasimea trebuie sa faci exercitii cardio adica sa alergi, sa faci bicicleta interioara sau exterioara., inot, etc. Poti sa faci tu 1000 de abdomene. ca ai sa ai aceeasi grasime.

| Alex5620 a răspuns:

Alearga zilnic vreo 20-30 de minute.

| AllyAllina a răspuns:

Eu merg cu rolele 1 ora 1 ora si 20 de min pe zi si lucrez toate partile corpului inclusiv abdomenul.