| Sabinanicole006 a întrebat:

Imi poate explica cineva ce inseamna o fata/femeie curva? Multi folosesc acest cuvant ca jignire insta nu stiu ce inseamna la fel ca mine.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O femeie/fată care umblă cu mai mulți indivizi, azi cu unul, mâine cu altul.

| Andra9pk a răspuns:

Simplu laughing o fata/femeie devine CURVA/WC public, atunci cand face s*x cu mai multi barbati(nu este fidela unuia singur), pe bani(sau de placere) laughing. Curva e aia pe care o folosesc "smecherasii" din ziua de azi prin tari strainehee hee pentru mine esti curva si daca ai iubit si nu il respecti, si cauti sa te duci cu altii.
Pe bune acum, chiar nu stiai ce inseamna?