| anonim_4396 a întrebat:

In serialul "The Vampire Diaries" in ce sezon si in ce epison Elena va deveni vampir?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

A devenit in sezonul 3, ultimul episod.Din pacate s-a terminat imediat dupa, deci o vom vedea vampir in episodul 1, sezonul 4:d

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Sezonul 3 episodul 22(ultimul).
Desi imediat s-a terminat(cam ca si in twilight cand sa transformat bella)
Mor de curiozitate sa vad ce se va mai intampla in viitor! Am inteles ca saptamana asta va da primul episod din sezonul 4!