| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.intrebare pentru baieti in generalbig grin
Cum preferati sa fie o fata...grasa cu forme f mari sau mai slabuta si cu forme potrivite?:d
fundita:*

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu prea esti corecta
,, fata...grasa cu forme f mari sau mai slabuta si cu forme potrivite?''
ori scria grasuta cu forme potrivite sau slabuta cu forme potrivite ''
ori,, grasa cu forme foarte mari, slaba cu forme foarte mici ''

se vede ca ai o problema cu fetele grase.

| ATHOS a răspuns:

De ce crezi ca baietii prefera doar un corp si forme? Celelalte elemente unde sunt? Ai uitat de ele?
Eu iti voi spune ce prefera o anumita categorie de baieti si anume baietii buni : fata sa fie frumoasa, sa aiba un corp superb, cu un caracter impecabil, desteapta foc si cu un simt al umorului bine dezvoltat, care se imbraca elegant si cu gust, culta si civilizata, care stie sa iubeasca si sa fie tandra, care poate sa-mi fie partener si camarad, care stie mereu ce este corectitudinea, care stie sa-mi castige si sa nu-mi piarda increderea, care are viata bazata pe principii de la care nu se abate, care isi doreste sa realizeze ceva in viata (familie si cariera ),...
Ce spui, te incadrezi?
Bafta!

| anqutsel a răspuns:

Mai slabuta si cu forme potrivite din cate stu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fiu de acord cu Athos, un baiat nu vede la o fata doar o bucata de carne laughing. Ceea ce ai descris insa tu acolo, Athos, este imaginea fetei ideale pentru tine? Nu astepta prea mult happy. In fine sa revenim, gabriele. esti la varsta la care nu stii prea multe lucruri, insa inveti si asta e bine. Fii sincera, mereu binevoitoare, iubitoare si zambitoare. Chiar si grasa cu forme ft mari, chiar si slaba fiind, cu aceste calitati oricine te va placea :* asa cum esti.