| sexychick_4075 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Care ata vi se pare mai frumoasa? : Cea mai plinuta(nu grasa) si cu forme, sau cea mai slabuta (nu schiloada) si cu forme mai mici.Raspundeti sincer. Dau fundita pentru cel mai sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| nickolass25 a răspuns:

Salut, nu stiu ce fel de raspuns astepti, dar parerea mea e ca nu prea conteaza frumusetea, deoarece ea trece... Eu fiind baiat, daca stau acum cu o fata frumoasa foc, poate ca peste cativa ani ma voi trezi in fiecare zi langa una mai putin frumoasa, si as constata ca nu imi place... Deci, eu cred ca cel mai bine ar fi sa ai langa tine o persoana cu care sa te poti intelege din toate punctele de vedere, fara a pune pret prea mare pe frumusete. In concluzie, pentru mine fata cea mai frumoasa e fata simpla, sincera, iubitoare si cu sufletul mare, care sa imi fie alaturi si la bine, si la rau. Multumita de raspuns?winking happy Pupici kiss

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac amandoua fete. Important e ca fata sa nu fie foarte grasa. In rest imi place. Conteaza caracterul cel mai mult, felul ei de a fi. Iti spun ca daca iti place mult o fata nu te mai uiti cu spirit critic la formele ei. O adori si atat.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îţi spun ceva, cel puţin în numele meu vorbesc: Nouă băieţilor nu ne pasă cum arată o fată din acest punct de vedere, doar să ne simţim bine în preajma lor şi e perfect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una ca sunt pe invers.