| anonim_4396 a întrebat:

Sputa cu sange in fiecare dimineata...am facut endoscopie, analize de sange, radiografii si zic ca nu am nimic.mai am de facut la plamani.straight face in analizele de sange nu iese nimic daca e ceva in neregula cu plamani? doctorii zic ca e posibil sa fie de la gingii sau de la sinusuri. voi ce credeti? oare am cancer la plamani?

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Daca nu ai nimic la analize, sigur e de la dinti. La dentist de ce nu mergi?